Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Zespół chirurgii jednego dnia

Chirurgia jednego dnia jest sposobem leczenie zabiegowego w warunkach szpitalnych, które wiążą się z krótkotrwałym pobytem pacjenta w szpitalu. Pacjent jest zwykle przyjmowany do oddziału leczenia jednego dnia i z niego wypisywany w ciągu 24 godzin. Postępowanie takie daje szereg korzyści, poza oczywistą oszczędnością czasu, pacjent jest narażony na mniejszy stres, znacznie zmniejsza się ryzyko powikłań w tym głównie zakażeń szpitalnych, ponadto chory jest szybciej uruchamiany po wykonanym zabiegu, dzięki czemu szybiej dochodzi do zdrowia i pełnej dyspozycji zarówno zawodowej jak i osobistej. Procedury jednego dnia obejmują małe operacje, tak więc zakres możliwych do wykonania w jej ramach procedur jest ograniczony.

W chwili obecnej w Szpitalu Prywatnym Dermex można korzystać z zabiegów leczenia jednego dnia w zakresie chirurgii ogólnej, plastycznej oraz ginekologii.

Zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy specjalistów w warunkach szpitalnych na nowoczesnej sali operacyjnej. Po operacji pacjent jest przewożony do sali wybudzeń w której przebywa przez cały czas pod bezpośrednim nadzorem personelu oraz jest podłączony do nowoczesnej aparatury monitorującej parametry życiowe. W sytuacji gdy zachodzi konieczność z sali wybudzeniowej pacjent jest przewożony do komfortowej sali pooperacyjnej w której przebywa do momentu wypisania ze szpitala.

Obecnie wszystkie oferowane procedury z zakresu leczenia jednego dnia są pełnopłatne.


Rodzaje zabiegów wykonywanych w naszym ośrodku:Chirurgia plastyczna:

- powiększanie piersi
- korekcja nosa
- korekcja odstających uszu
- plastyka powłok brzusznych
- powiększanie ust
- plastyka blizn
- plastyka powiek
- liffting twarzy
       
 
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja