Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Poradnia Chirurgii Dziecięcej

Chirurgiczne leczenie dzieci często bardzo różni się od leczenia dorosłych. Warto pamiętać, że wielu metod i zabiegów chirurgicznych, które z powodzeniem wykonywane są u dorosłych, nie można stosować u dzieci. Chirurgia dziecięca zajmuje się leczeniem dzieci już od momentu ich narodzin. Wiele wad można już bowiem zdiagnozować nawet u noworodków. Mogą to być wady wrodzone, które należy leczyć jak najszybciej, bo są zagrożeniem dla zdrowia, a czasem dla życia pacjenta. U dzieci diagnozuje się i leczy m.in. przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie, niedrożność dróg żółciowych, torbiele dróg żółciowych, przerostowe zwężenie odźwiernika czy kręcz szyi. Niektóre choroby dotykają natomiast wyłącznie młodych chłopców. To u nich pojawiają się  żylaki powrózka nasiennego, wodniak jądra czy wodniak powrózka nasiennego. Niezwykle częste jest też występowanie stulejki, zdarza się również orchidopeksja i spodziectwo.
 
Świadczenia udzielane w poradni mają charakter wyłącznie komercyjny. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia można skorzystać z Poradni Chirurgii Ogólnej, która przyjmuje pacjentów od 3 roku życia.


Lekarze przyjmujący w poradni:
  • lek. med. Marek Wiśniewski
                            
 
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja