Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Leczenie łysienia
LASER MOSAIC – ŁYSIENIE
Technologia „Frakcyjna” jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii estetycznej. Laser Mosaic oparty na tej technologii jest laserem medycznym, przystosowanym do wykonywania zabiegów na dowolnej części ciała, wszędzie tam, gdzie niezbędna jest konieczność poprawienia wyglądu skóry. Doskonale nadaje się do likwidacji zmarszczek, blizn potrądzikowych czy łysienia.
LIKWIDACJA ŁYSIENIA – Zabieg w obrębie owłosionej skóry głowy przeprowadzany jest na niewielkich energiach, nie potrzeba więc żadnego znieczulenia. Po zabiegu pojawia się niewielkie zaczerwienienie, które wkrótce ustępuje.   


Stymulacja Mozaikiem skóry pozbawionej włosów, pobudza powstawanie nowych komórek i zawiązków włosów, zwiększa ukrwienie i odżywienie danego obszaru, powstrzymuje fazę „obumierania włosa” i promuje cykl wzrostu włosa. Aby uzyskać zadowalającą nas poprawę, trzeba wykonywać zabiegi przez co najmniej trzy miesiące w tygodniowych odstępach czasu.
 

 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja