Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Centrum dermatologii estetycznej
- wypełnianie zmarszczek

Zatrzymać czas, a może cofnąć go o parę lat? Od kilku lat do likwidacji zmarszczek na twarzy z powodzeniem stosuje się preparaty kolagenowe i kwas hialuronowy. Kolagen jest jednym z białek występujących w skórze, który razem z elastyną tworzy siatkę przeplatających się włókien nadających jej sprężystość i jędrność. Z czasem ubywa jednego i drugiego, efektem są zmarszczki, które z wiekiem  pogłębiają się.  Z wykonaniem zabiegu nie można zwlekać do ostatniej chwili (np. tydzień przed Sylwestrem). Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z lekarzem.

 
     

 

EMBRYOBLASTY

Embryoblasty to swoiste wyciągi komórkowe. Działanie ich polega na stymulowaniu prawidłowych funkcji regeneracyjnych skóry oraz na pobudzaniu fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Embryoblasty zawierają całą gamę naturalnych substancji biologicznych niezbędnych do wzrostu komórkowego: witaminy, minerały, aminokwasy, kwasy nukleinowe oraz czynniki wzrostu.


Wskazania:

Embryoblasty stosujemy profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia takich jak z marsz czki,  zwi otczenie sk óry czy utrata j ędrności. Wyciągi komórkowe można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Zabieg wykonywany jest tylko przez lekarza. Jest to jeden z niewielu preparatów aktywnie rewitalizujący dekolt i szyję.

 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja