Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Plastyka powiek
 

Operacje plastyczne powiek mają na celu poprawę ich wyglądu i usunięcie nadmiaru skóry, która z wiekiem tworzy nawisy. Oddzielnie opeuje się powieki górne i dolne. Operacje można łączyć, ale trzeba się liczyć z tym, że obrzęki będą się utrzymywały znacznie dłużej.
Z upływem lat na powiekach górnych skóra zaczyna się marszczyć i opadać. Może się to nasilić do takiego stopnia, że ogranicza pole widzenia, a rzęsy zamiast wywijać się do góry, drażnią oko.

Często przyczyną zgłoszenia się do lekarza są opuchnięte i ciężkie powieki, co sprawia wrażenie oczu stale zapłakanych i niewyspanych. Jest to spowodowane tym, że u niektórych osób tkanka tłuszczowa, która otacza gałkę oczną, uwypukla sie pod skórę powieki dolnej, powodując powstawanie tzw. przepukliny. Operacja polega na usunięciu tych przepuklin.

Leczenie operacyjne polega na przecięciu skóry pod rzęsami i usunięciu przepuklin tłuszczowych. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub w narkozie, zależnie od wrażliwości pacjentki. Trwa on 30 - 40 minut. Szwy zdejmuje się po 5 dniach od operacji. Należy się spodziewać, że obrzęki i zasinienia mogą utrzymywać się przez 7 - 14 dni.
Ostateczny efekt uzyskujemy dopiero po 3 miesiącach, ale nie należy się tym martwić, ponieważ powieki po kilku dniach i ustąpieniu zasinienia wyglądają i tak lepiej niż przed operacją.

Operację powiek górnych wykonuje się zwykle raz w życiu. Efekt odmłodzenia powiek utrzymuje się długo. Z czasem blizny stają się niewidoczne i trudno je odnaleźć.

 
https://www.ratalnie.com/index.php/medi-raty
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja