Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster


PLANT  PLASMA  CHANTARELLE

 
NOWE , INNOWACYJNE ZABIEGI
PLANT  PLASMA  CHANTARELLE

Laboratory  Derm  Aesthetics
już
w Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej DERMEX w Kutnie


 
PLANT PLASMA to intensywna kuracja z CZYNNIKAMI WZROSTU, która jest alternatywą dla zabiegów z osocza bogatopłytkowego, dla wszystkich tych co boją się igły i tych co chcą wyglądać o 10 lat młodziej. Pamiętajmy, że lepszy wygląd to lepsze samopoczucie i samoocena.
Zabieg Plant Plasma bardzo aktywnie pobudza skórę do odnowy biologicznej, poprawia jej nawilżenie, ujędrnienie, gęstość i napięcie,  działa przeciwstarzeniowo i wzmacniająco na struktury kolagenu. Stosuje się go do rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy (w tym także okolic oczu),  szyi i dekoltu. Sprawdza się również przy regeneracji skóry dłoni.
Polecamy go wszystkim tym, u których : występują głębokie i płytkie zmarszczki, skóra utraciła jędrność i elastyczność, straciła swój blask i koloryt (cery szarej, zmęczonej i pokrytej plamami).
Plant Plasma Chantarelle to INNOWACYJNY, nieinwazyjny i regeneracyjny zabieg, w którym wykorzystuje się roślinne czynniki wzrostu (identyczne z ludzkimi)  jako sygnału dla skóry w celu jej odnowienia. Te nowoczesne zabiegi, w naturalny sposób stymulują kolagen do regeneracji. Wpływają na wzrost i namnażanie się komórek, odpowiadają również za sygnalizację międzykomórkową, czego konsekwencją jest wyraźne odmłodzenie. Te zabiegi są więc ukierunkowane na konkretny problem a w konsekwencji uzyskuje się poprawę parametrów skóry (gęstości, napięcia, nawilżenia i kolorytu).
W celu uzyskania zwielokrotnionego efektu  działania roślinnych czynników wzrostu do zabiegu wykorzystuje się metodę aplikacji fotodynamicznej PDT ( UNIKALNEGO urządzenia MAGNETO-LED-LASER LLLT ).  To za jego pomocą dostarczone w głąb skóry substancje dają  NATYCHMIASTOWE, SPEKTAKULARNE REZULTATY.
Zabieg Plant Plasma przy użyciu PDT MASTER jest miły, przyjemny i odprężający a do tego NIEZWYKLE EFEKTOWNY - to alternatywa dla wszystkich zabiegów przy użyciu igły,  to odmłodzenie bez siniaków i stresu - PEŁEN KOMFORT.


 


 
Wszystkich którzy chcą wyglądać o 10 lat mniej oraz poprawić sobie samopoczucie i podnieść poziom samooceny zapraszamy do naszego Centum Dermatologii Estetycznej i Laserowej przy ul. Sienkiewicza 16 (II piętro), gdzie czeka na Państwa miły i wysoko wykwalifikowany personel, który udzieli wszelkich informacji nie tylko na temat wyżej opisanego zabiegu.
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja