Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster

                       
                             KRIOLIPOLIZA

                                 CryoART 360 

      
CryoART 360 to najnowocześniejsze urządzenie do kriolipolizy z czterema głowicami pracującymi równocześnie, przeznaczone do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej i wspomagania procesów odchudzania i modelowania sylwetki. Z pewnych okolic trudno jest pozbyć się komórek tłuszczowych pomimo stosowania diet i ćwiczeń. Wtedy na pomoc przychodzi zabieg kriolipolizy, który działa na komórki tłuszczowe i powoduje ich apoptozę.


Redukcja tkanki tłuszczowej a utrata wagi

Zabieg kriolipolizy powoduje redukcję tkanki tłuszczowej co nie jest tym samym czym utrata wagi. Różnica polega na tym co dzieje się z komórkami tłuszczowymi. Utrata wagi powoduje, że komórki tłuszczowe ulegają zmniejszeniu, ale nie powoduje ich zniknięcia. Ilość komórek tłuszczowych w ciele człowieka zazwyczaj utrwala się na określonym poziomie w okolicach nastoletniości. Utrata i przyrost wagi nie powoduje wzrostu lub zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych a tylko zmianę ich rozmiaru.

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą kriolipolizy powoduje zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych o 20 – 25%.
 
Jest to metoda bezpieczna, ponieważ lipidy w komórkach tłuszczowych zamarzają w wyższej temperaturze niż woda zawarta w innych komórkach organizmu. Zabieg indukuje apoptozę komórek tłuszczowych, które następnie są usuwane z organizmu przez kolejne tygodnie poprzez układ limfatyczny. Skutkuje to stopniową redukcją grubości tkanki tłuszczowej.
Dodatkowy program podgrzewania okolic przed obniżeniem temperatury (w celu zwiększenia przepływu krwi aby osiągnąć lepsze rezultaty zabiegu) sprawia, że CryoART jest wyjątkowo skutecznym urządzeniem do zabiegów kriolipolizy.
 
czas trwania zabiegu
W zależności od oczekiwań oraz stanu początkowego zabieg kriolipolizy trwa od 35 do 60 minut na obszar. Niektórzy klienci decydują się poddać zabiegowi jednocześnie na kilka obszarów w trakcie jednej wizyty. Zazwyczaj po 1 do 3 zabiegów na jeden obszar pozwala osiągnąć zadowalające efekty.
CryoART wyposażone jest w specjalną głowicę przeznaczoną specjalnie do zabiegu na podbródek. Zadowalające efekty widoczne są po 1 do 2 zabiegach.

Ile czasu trzeba czekać na efekt zabiegu?
Pierwsze zmiany będą widoczne po 2 – 3 tygodniach, a najbardziej widoczne w okresie od 40-60 dni po zabiegu. Komórki tłuszczowe będą sukcesywnie usuwane z organizmu przez kolejne 4 do 6 miesięcy.

efekty uboczne
W trakcie zabiegu możliwe są odczucia zasysania, szczypania, łaskotania obszaru do którego przyłożona jest głowica. Te wrażenia zanikają z czasem gdy okolica zostanie zmrożona. Po zabiegu najczęstszymi objawami są: przejściowe zaczerwienienie, opuchlizna, zblednięcie, jędrność, oraz nadwrażliwość skóry. Te efekty są przejściowe i zazwyczaj ustępują w ciągu dni lub tygodni.


Zabieg kriolipolizy nie jest dla każdego, nie powinny poddawać mu się osoby z problemami z wątrobą, krioglobulinemią, AIHA, CAD oraz napadową hemoglobinurią z zimna. 
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja