Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster

NOWOŚĆ  ŚWIATOWEJ  MEDYCYNY  ESTETYCZNEJ  HIFU ULTRASKIN II
już w naszym
CENTRUM DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ i LASEROWEJ
w Kutnie
BEZOPERACYJNY, SKUTECZNY, BEZBOLESNY LIFTING
TWARZY I CIAŁA
 
 
             

Ultraskin II jest urządzeniem najnowszej generacji wykorzystującym technologię HIFU, powodującym ujędrnienie i napięcie skóry twarzy, szyi, dekoltu  oraz pozwalającym pozbyć się tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc. Zabiegi nim wykonywane aktualnie stanowią większość wiodących ofert w wielu renomowanych klinikach. Wykonywane są z powodzeniem u wszystkich pacjentek niezadowolonych z wyglądu dolnych partii twarzy (okolicy żuchwy i podbródka)  czyli  chcących poprawić owal, podnieść policzki czy zredukować podwójny podbródek.  Podnosimy nim również linię brwi ( czyli działamy nim wszędzie tam, gdzie inne urządzenia zawodzą). Jest to też doskonałe narzędzie do redukcji miejscowych złogów tkanki tłuszczowej, które sprawdza się w terapii samodzielnej lub skojarzonej z innymi zabiegami.
Wysoką skuteczność terapii Ultraskin II uzyskujemy dzięki wykorzystaniu technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli  skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które dzięki silnemu zogniskowaniu pozwalają indukować powstanie drobnych punktów koagulacji na wybranych głębokościach, bez naruszania ciągłości naskórka.
Dzięki zastosowaniu aplikatorów o różnej głębokości koncentracji fali, HIFU oddziałuje m.in. w warstwie SMAS, warstwie skóry właściwej, a teraz także w tkance podskórnej (co widać na rysunku).

 

 Terapia HIFU to zaawansowana metoda poprawy starzejącej się skóry, która bez udziału skalpela, praktycznie bezboleśnie i bardzo skutecznie pozwala napiąć opadającą skórę, zredukować tkankę tłuszczową i przywrócić naturalne kształty. Dzięki niej osiągane są efekty, których nie można było uzyskać wcześniej, gdyż dopiero Ultraskin działa na dużej głębokości (głębiej niż laser czy fale radiowe). To nowoczesne urządzenie, które działa bardzo skutecznie i praktycznie bez konieczności przechodzenia okresu rekonwalescencji. Pacjenci po zabiegu mogą od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Dużym atutem jest też to , że można go efektywnie wykonywać przez cały rok (nawet latem – gdyż nie uszkadza naskórka).  Już jeden zabieg wystarcza aby uzyskać oczekiwany efekt poprawy napięcia i struktury tkanek. Jest on prawie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, a polecany wszystkim tym osobom, które oczekują natychmiastowej i długotrwałej poprawy już po 1 zastosowaniu urządzenia (efekty po zabiegu narastają do kilku miesięcy, a utrzymują się od 1 roku do 5 lat).                                   Przed zabiegiem                                                                    Po zabiegu 

Wszystkich którzy chcą wyglądać o 10 lat młodziej oraz poprawić sobie samopoczucie i podnieść poziom samooceny zapraszamy do naszego Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej.Więcej informacji znajdziecie Państwo w poniższym linku:

http://www.ultraskin.pl/?fbclid=IwAR2Z5hvyJgo4oINR65KPetLe1DOxBTPyrc4YMqIWVTKoJi4AfsZ23kpZFD0
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja