Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Centrum dermatologii estetycznej
- fotoodmładzanie przy użyciu lasera
Zabieg jest nieinwazyjną metodą leczenia i wizualną poprawą uszkodzeń skóry spowodowanych przez światło słoneczne, nie wymagającą od pacjenta rezygnacji z normalnego trybu życia. Zabieg przeprowadza się przy pomocy lasera. Dzięki niemu można likwidować różne defekty fotostarzenia skóry.  Zabiegi fotoodmładzania skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. W czasie jednego zabiegu dokonuje się naświetlania całej twarzy. Zabieg trwa około 20 minut. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. Leczenie składa się z 4 do 6 zabiegów w odstępach 4  tygodniowych. Zabieg  nie  wymaga  znieczulenia. 

Terapia PPx - nowe rozwiązanie w leczeniu skóry

Technologia Photopneumatic ( PPx ) jest nowatorską kombinacją podciśnienia z szerokopasmowym źródłem światła. PPx jest pierwszą techniką manipulującą cechami skóry, zdolną dostarczyć od 4 do 5 razy większą niż dotychczas energię do celu zlokalizowanego na każdej głębokości.

Jak działa PPx ? 

Właściwą końcówkę urządzenia umieszcza się ponad obszarem, następnie jest wytwarzane nadciśnienie w celu kontroli pozycji końcówki. Pozytywna ocena przełącza końcówkę na generację podciśnienia 

 

Leczony obszar zostaje wciągnięty do urządzenia, przez co:

 • skóra staje się cieńsza co redukuje koncentrację melaniny
 • zmiany skórne oraz włosy zostają przemieszczone bliżej powierzchni skóry
 • naczynia krwionośne ulegają kompresji 
   

Wysoko wydajne fotony zostają dostarczone do tkanki:

 • 4 – 5 razy bezpieczniej
 • bezboleśnie
 • wysoko efektywne niebieskie i zielone światło penetruje głębsze cele
 • 5 razy mniej energii absorbują okalające tkanki 


   

Cele są bezboleśnie i skutecznie zniszczone, a skóra wraca na swoje miejsce. 

 


Zabiegi "fotopneumatyczne" są:
Bezbolesne
Ze względu na wysoką wydajność fotonów, dostarczających niebieskie i zielone światło prosto do celu, terapia Aesthera PPx używa mniejszych energii, co zapobiega absorpcji przez tkanki okalające głębsze cele. W aktualnie opublikowanym studium klinicznym, 100% leczonych pacjentów zaopiniowało system Aesthera PPx jako nie wywołujący bólu i wręcz relaksacyjny. 

Bezpieczne
Terapia PPx jest do 5 razy bardziej wydajna w dostarczaniu energii do tkanek. W rezultacie terapia używa znacząco mniejszej ilości energii całkowitej, wciąż skutecznie niszcząc cele nie uszkadzając jednak okalających tkanek. Nie wymaga czynności przygotowawczych czy znieczuleń, co znacząco skraca terapie. 

Szybkie
Wspaniałą zaletą terapii jest jej szybkość. PPx jest do 7 razy szybsza od tradycyjnych metod opartych na świetle. Bardzo duża końcówka pozwala lekarzowi na wykonanie zabiegu w obrębie nóg i pleców w ciągu 20 minut.

Higieniczne
Końcówka została zaprojektowana z uwzględnieniem wymagań higienicznych. Jej jednorazowość gwarantuje pacjentom, że otrzymują leczenie higieniczne, nie są zmuszani do bezpośredniego kontaktu z urządzeniem, które pracowało już przy innym pacjencie.

Co można leczyć?
trądzik, powiększone pory, depilacja owłosienia, zaczerwienione policzki, „pajączki naczyniowe”, naczynka krwionośne, przebarwienia skóry, piegi 

 

Plamy przebarwieniowe

Depilacja

Naczynia krwionośne

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem

2 miesiące po 2-ch zabiegach

4 miesiące po 2-ch zabiegach 

5 tygodni po 2-ch zabiegach


 
 
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja