Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Klinika Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Prywatnym Dermex powstała celem kompleksowej pomocy naszym pacjentom w zakresie medycyny estetycznej. Nowoczesny blok operacyjny spełniający światowe standardy wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny oraz doświadczony personel zapewniają nie tylko osiągnięcie pożądanego efektu estetycznego, ale przede wszystkim komfort oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa, który jest niezwykle ważny przy tego typu operacjach, a o którym często zapominamy decydując się na wybór ośrodka w którym chcemy się poddać operacji.

W skład zespołu biorącego udział w operacji wchodzi specjalista chirurgii plastycznej, dwie pielęgniarki, lekarz anestezjolog (jeśli operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym) oraz w razie potrzeby drugi chirurg. Po przeprowadzonej operacji pacjent zostaje przewieziony do sali pooperacyjnej, gdzie pozostaje pod nadzorem lekarsko-pielęgniarskim. Pacjent przebywa w naszej Klinice od kilku godzin do 2 dni, w zależności od rodzaju wykonywanej operacji.

Chirurgiem plastykiem operującym w naszej Klinice jest dr Marek Wiśniewski, doświadczony specjalista chirurgii plastycznej. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
Na naszej stronie internetowej znajdują się podstawowe informacje na temat niektórych wykonywanych w naszym ośrodku zabiegów. Dokładne informacje uzyskacie Państwo podczas wizyty konsultacyjnej u doktora Wiśniewskiego. Podczas wizyty Doktor omówi z Państwem wszelkie aspekty związane z operacją, której chcecie się poddać, przedstawi jakie są możliwości operacyjne, poinformuje o przeciwwskazaniach, omówi jak przebiega operacja  oraz rekonwalescencja, jakich efektów możecie się Państwo spodziewać oraz w razie potrzeby doradzi inne metody rozwiązania Państwa problemu natury estetycznej nie koniecznie w sposób operacyjny.

Szanowni Państwo, jeśli jesteście wstępnie zdecydowani na poddanie się operacji plastycznej i nie wiecie na jaki ośrodek się zdecydować mamy kilka wskazówek:
  1. Wybrać placówkę w której operuje doświadczony lekarz ze specjalizacją z chirurgii plastycznej, nierzadko bowiem zdarza się, że lekarz operujący posiada inną specjalizację niż chirurgia plastyczna.
  2. Należy pamiętać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, warto sprawdzić w jakich warunkach operacja jest wykonywana, nierzadko operacje są wykonywane w zwykłym gabinecie zabiegowym do którego wchodzi się prosto z korytarza pełnego pacjentów. Z oczywistych względów ryzyko zakażeń pooperacyjnych w takich warunkach jest znacznie większe niż na sali operacyjnej w której znajduje się specjalnie filtrowane powietrze o wysokiej klasie czystości oraz inne czynniki zmniejszające ryzyko zakażeń.
  3. Warto też wiedzieć, że cena za operację nie zawsze idzie w parze z jakością, wysokie ceny operacji są zwykle w dużych i bogatych miastach jak np. Warszawa, jest ona zwykle związana z wyższymi kosztami operacji dla danej kliniki co wynika głównie z wyższych zarobków personelu oraz znacznie wyższych kosztów lokalowych. Zbyt niska cena najczęściej świadczy o gorszych warunkach lokalowych w jakich wykonywany jest zabieg (np. gabinet zabiegowy zamiast sali operacyjnej itp.), braku kompleksowego wyposażenia w  sprzęt ratujący i podtrzymujący życie (sprzęt taki jest bezwzględnie wymagany w obrębie bloku operacyjnego, jego obecność może mieć kluczowe znaczenie w przypadku powikłań, które co prawda bardzo rzadko, ale się zdarzają) oraz o braku personelu, którego obecność może zapewnić maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa oraz znacznie większy komfort dla pacjenta (niektóre operacje, które w naszej i w większości klinik są wykonywane w znieczuleniu ogólnym, część ośrodków wykonuje w znieczuleniu tylko miejscowym, głównie z uwagi na brak anestezjologa przy operacji celem obniżenia kosztu operacji).
  4. Należy też zdawać sobie sprawę z faktu, że zabieg wykonywany w średnim lub małym mieście wcale nie będzie gorzej wykonany niż w dużym. Wśród wielu osób panuje bowiem  błędne przekonanie, że w dużych miastach są lepsi specjaliści i dlatego tam wolą się leczyć. Nic bardziej mylnego. Obecnie od kilku lat jest tendencja wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów, polegająca na uruchamianiu w mniejszych miastach ośrodków wysoce specjalistycznych, które do tej pory mieściły się głównie w dużych aglomeracjach, a specjaliści z dużych miast, mający bogate doświadczenie zawodowe przyjeżdżają do takich ośrodków celem ułatwienia pacjentom dostępu do nich bez konieczności odbywania dalekich podróży.


 
 
Powyżej Dr Marek Wiśniewski oraz pozostały personel podczas przeprowadzania operacji korekcji odstających uszu
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja