Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Klinika Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Prywatnym Dermex powstała celem kompleksowej pomocy naszym pacjentom w zakresie medycyny estetycznej. Nowoczesny blok operacyjny spełniający światowe standardy wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny oraz doświadczony personel zapewniają nie tylko osiągnięcie pożądanego efektu estetycznego, ale przede wszystkim komfort oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa, który jest niezwykle ważny przy tego typu operacjach, a o którym często zapominamy decydując się na wybór ośrodka w którym chcemy się poddać operacji.

W skład zespołu biorącego udział w operacji wchodzi specjalista chirurgii plastycznej, dwie pielęgniarki, lekarz anestezjolog (jeśli operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym) oraz w razie potrzeby drugi chirurg. Po przeprowadzonej operacji pacjent zostaje przewieziony do sali pooperacyjnej, gdzie pozostaje pod nadzorem lekarsko-pielęgniarskim. Pacjent przebywa w naszej Klinice od kilku godzin do 2 dni, w zależności od rodzaju wykonywanej operacji.

Chirurgiem plastykiem operującym w naszej Klinice jest dr Marek Wiśniewski, doświadczony specjalista chirurgii plastycznej. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
Na naszej stronie internetowej znajdują się podstawowe informacje na temat niektórych wykonywanych w naszym ośrodku zabiegów. Dokładne informacje uzyskacie Państwo podczas wizyty konsultacyjnej u doktora Wiśniewskiego. Podczas wizyty Doktor omówi z Państwem wszelkie aspekty związane z operacją, której chcecie się poddać, przedstawi jakie są możliwości operacyjne, poinformuje o przeciwwskazaniach, omówi jak przebiega operacja  oraz rekonwalescencja, jakich efektów możecie się Państwo spodziewać oraz w razie potrzeby doradzi inne metody rozwiązania Państwa problemu natury estetycznej nie koniecznie w sposób operacyjny.
 


 
 

Na powyższym zdjęciu Dr Marek Wiśniewski wraz z zespołem podczas przeprowadzania operacji plastycznej w naszym szpitalu.
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja