Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Lifting twarzy i dekoltu laserem MOSAIC
Rozwiązania techniczne zastosowane w laserze Mosaic są najnowszymi osiągnięciami techniki laserowej stosowanej w medycynie estetycznej. Sprzęt oparty na tej technologii przystosowany jest do wykonywania zabiegów medycznych na dowolnych częściach ciała. Wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie konieczna jest poprawa wyglądu skóry. Doskonałe efekty uzyskuje się przy wykonywaniu zabiegów liftingu twarzy, ale można z równie świetnym efektem poprawić wygląd szyi czy dekoltu. W równie doskonały sposób pozbędziemy się zmarszczek pod oczami, jak i przebarwień na dłoniach, czy dekolcie.
 

Technologia „Frakcyjna” polega na wytwarzaniu w naszej skórze bardzo wielu kolumn mikrooparzeń. Ich liczba przeciętnie sięga od 300 do 500 na cm2. Właśnie to jest tajemnicą tego genialnego rozwiązania. Punkty te są miejscem wyjścia procesu regeneracji zmęczonej, zwiotczałej skóry. Uszkodzona tkanka zastępowana jest przez nowe komórki, odbudowie ulegają włókna sprężyste, kolagen, elastyna, a nasza skóra zaczyna nabierać blasku. W trakcie jednego zabiegu wymianie ulega ponad 15% powierzchni skóry. Pełne efekty możemy porównać jedynie z efektami po użyciu lasera ablacyjnego CO2, jednak proces gojenia przebiega około 100 razy szybciej, co nie eliminuje nas ani towarzysko ani zawodowo.
Jednym ze wskazań do zastosowania lasera MOSAIC jest lifting twarzy. Uzyskujemy powstrzymanie objawów starzenia skóry, likwidację przebarwień, niejednolitego odcienia skóry i zmian pigmentowych, likwidację powiększonych porów i chropowatości skóry, a co najważniejsze wygładzają się zmarszczki zwłaszcza wokół ust i oczu, skóra staje się bardziej jędrna, napięta i lśniąca.
LIFTING TWARZY – Zabieg wykonuje się w znieczuleniu kremem EMLA. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona, lekko obrzęknięta, wygląda tak jak po oparzeniu słońcem podczas zbyt długiego opalania. Dolegliwości te utrzymują się od jednego do dwóch dni i samoczynnie ustępują. Zabieg taki możemy wykonać na kilka dni przed tzw. „wielkim wyjściem” dla znacznego poprawienia swojego wyglądu i samopoczucia. Efekty po jednorazowym zabiegu utrzymują się do trzech tygodni, potem nieco słabną. Aby uzyskać pełny efekt trzeba wykonać kilka zabiegów, najlepiej raz w miesiącu.
LIKWIDACJA ZMARSZCZEK WOKÓŁ UST I OCZU – Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu kremem EMLA, w związku z czym jest zupełnie bezbolesny. Zaraz po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Wykonanie takiego zabiegu nie wyklucza nas z życia codziennego. Uzyskane efekty są długotrwałe dzięki odbudowie komórek, włókien elastycznych i kolagenu. Po zabiegu skóra staje się napięta, jędrna, lśniąca i co najważniejsze pozbawiona zmarszczek.
Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji lub skorzystać z zabiegów wykonywanych u nas zapraszamy do CENTRUM DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ I LASEROWEJ w Kutnie, ul. Sienkiewicza 16
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja