Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster

Mikrodermabrazja


Mikrodermabrazja diamentowa  to nowoczesny zabieg pozwalający na wykonanie peelingu mechanicznego i oczyszczenie skóry. Jest bezpieczną i skuteczną metodą poprawiającą jej fakturę, strukturę i funkcjonowanie /to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej /. Zabieg polega na bezinwazyjnym, mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej skóry przy pomocy specjalnych głowic, których końcówki pokryte są kryształkami diamentu. W wyniku silnego usuwania górnych warstw naskórka, w jego warstwie podstawnej dochodzi do odbudowy nowych komórek, które zajmują miejsce starych i uszkodzonych. Złuszczanie następuje stopniowo i równomiernie dzięki czemu nie ma zagrożenia zbytniego uszkodzenia i dlatego można go wykonać również u osób o wrażliwej i delikatnej skórze.
Pomimo, że zabieg przeprowadza się na powierzchni ciała, jednak zmiany zachodzą również w obrębie skóry właściwej. Ogólny jej wygląd bardzo się  poprawia, nabiera ona zdrowego wyglądu i kolorytu.  Efekty peelingu odczuwalne i widoczne są już po pierwszym zabiegu. Każdy następny nakłada się na poprzedni , co powoduje, że z sesji na sesje rezultaty są coraz lepsze. Częstotliwość zabiegów zależy od wskazań i oczekiwań pacjenta. Ich liczba oraz odstępy między nimi dobierane są indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry. Najczęściej wykonuje się od 3 do 10 zabiegów w odstępach od 1 - 4 tygodni  / co 7 dni w przypadku tych odmładzających i co miesiąc w przypadku leczenia trądziku.
Mikrodermabrazja  to swoisty masaż poprawiający  krążenie, dotlenienie i odżywienie wszystkich komórek naskórka i skóry właściwej. Przez co staje się ona zdrowsza, gładsza, bardziej elastyczna, napięta, pełna blasku , ujędrniona i wygładzona. Drobne i delikatne zmarszczki wokół oczu, ust i szyi , blizenki i rozstępy ulegają zmniejszeniu, wygładzeniu i spłyceniu, gdyż podczas zabiegu dochodzi również do odbudowy włókien kolagenowych, elastyny i komórek tucznych. Efekty jakie uzyskuje się to nie tylko  poprawa faktury skóry ale również zmniejszenie rozstępów i cellulitu. Następstwem tych zmian jest odmłodzenie, czyli zdrowsza i grubsza skóra. Dzięki mikrodermabrazji diamentowej można wspomagać leczenie trądziku / hamowanie procesów zapalnych / działanie antytrądzikowe /  oraz usuwać zaskórniki.
Bardzo dużą zaletą tego zabiegu jest jego skuteczność oraz to, że jest krótkotrwały i jednocześnie nie wymaga wyłączenia się pacjenta z życia codziennego i pracy zawodowej.
Przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu to: choroby nowotworowe skóry i znamiona, naczyniaki jamiste, skłonności do bliznowców, uszkodzenia ciągłości skóry, trądzik różowaty i ropowiczy, zakażenia /wirusowe, bakteryjne i grzybicze/.
Brak jakichkolwiek przeciwwskazań w przypadku: ciąży oraz skóry opalonej i płytko unaczynionej. Pacjent przed zabiegiem nie musi być specjalnie przygotowany, jednak na tydzień przed należy unikać preparatów peelingujących, woskowania, elektrolizy i kremów do depilacji. Po mikrodermabrazji należy unikać opalania /przez tydzień/ oraz używać kremów z bardzo wysokim filtrem. Przez trzy dni po zabiegu unikać kąpieli w basenie, systematycznie nawilżać skórę oraz pić około 10 szklanek dziennie wody mineralnej.
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja