Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
 


                                                            KAWITACJA 
Peeling kawitacyjny - ultradźwięki.


Ultradźwięki są to drgania mechaniczne o częstotliwości przekraczającej granicę słyszalności ucha ludzkiego i obecnie stosuje się je w kosmetyce m.in. jako peeling kawitacyjny (fizyczny). Umożliwia on głębokie, bezbolesne oczyszczenie twarzy oraz wprowadzenie składników odżywczych w głąb skóry. Taka dogłębna pielęgnacja i regeneracja nie wywołuje skutków ubocznych. Rezultatem takiego zabiegu jest ujędrniona, odnowiona, odświeżona i pełna blasku skóra. Peeling kawitacyjny działa nie tylko liftingująco ale również wspomaga terapię trądziku ( działa antybakteryjnie), spłyca blizenki, rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe i sińce pod oczami. Usuwa także martwy naskórek i zaskórniki, zamyka rozszerzone pory i stymuluje komórki do naturalnej odnowy.
Peeling wykonuje się przy użyciu aparatu ze specjalnie skonstruowaną szpatułką, która drga z częstotliwością ultradźwiękową. Zabieg jest bezbolesny, odbierany przez naszych pacjentów jako przyjemny i odstresowujący, a jego końcowym efektem jest silne oczyszczenie, nawilżenie naskórka i wzmocnienie tkanki skórnej. Pełny rezultat osiąga się pomiędzy 5 a 15 zabiegiem. Należy jednak pamiętać, że aby utrzymać uzyskany efekt zabiegi należy powtarzać.


Przed zabiegiem bardzo ważne jest przeprowadzenie z pacjentem dokładnego wywiadu w celu wykluczenia przeciwwskazań, do których należą: choroby nowotworowe, ciąża, gruźlica, depresja i nerwica wegetatywna, implanty, rozrusznik serca, procesy zapalne i zakrzepowe żył. Kawitacji nie wolno wykonywać u dzieci i młodzieży przed zakończeniem procesu wzrostu. Dlatego bardzo ważne jest przeprowadzenie zabiegu przez osoby kompetentne.  W naszej przychodni peelingi wykonują wyłącznie kosmetolodzy, czyli osoby posiadające właściwe kwalifikacje i doświadczenie w tym zakresie.
 
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja