Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
NORMOBARIA

Normobaria jest to pomieszczenie lub zespół pomieszczeń w którym panuje podwyższone ciśnienie atmosferyczne (do 1500 hPa) oraz zmieniona jest mieszanina i proporcje gazów w powietrzu (znacznie zwiększona ilość tlenu, podwyższona ilość dwutlenku węgla oraz obecność wodoru). Takie połączenie powoduje optymalny dla zdrowia i życia mikroklimat, który między innymi spowalnia proces starzenia się organizmu, zwiększa wydolność fizyczną organizmu, zwiększa zdolność do zapamiętywania, podnosi odporność organizmu i wzmaga procesy regeneracyjne zarówno po urazach jak i w przebiegu różnych chorób. Korzystanie z normo barii z uwagi na jej kompleksowe działanie jest zalecane zarówno dla osób chorych jak i zdrowych.

Nie ma ograniczeń w korzystaniu z normobarii. Standardowa sesja terapii w komorze wynosi 2 godziny. Zalecane jest systematyczne korzystanie z sesji np. 1-2 razy w tygodniu. Istnieje również możliwość korzystania z długich nocnych sesji (do dyspozycji gości jest wówczas pomieszczenie z łóżkiem, a sesja trwa od godziny 20:00 do 8:00).

Przeciwwskazaniem do korzystania z normobarii są: zapaleniem ucha lub zatok, infekcja górnych dróg oddechowych, choroby zakaźne, klaustrofobia, nadmierne wyczerpanie organizmu.

Normobaria jest prowadzona przez spółkę Eurobaria we współpracy ze spółką Dermex. Z terapii można skorzystać w Klonowcu Starym 47 pod Kutnem (w obrębie zespołu dziennego domu opieki medycznej). Na sesje terapeutyczne w normobarii można zapisać się pod numerem telefonu 607-551-905.

Więcej informacji na stronie http://www.eurobaria.com.pl/

Zachęcamy do obejrzenia filmu na którym w przejrzysty sposób przedstawiona jest istota normobarii i jej wpływ na organizmy żywe: https://www.youtube.com/watch?v=DIJ1quz4uqI


Poniżej prezentujemy wyniki badań naszego pacjenta, który przez 7 dni z rzędu korzystał z naszej terapii normobarycznej. Przed rozpoczęciem terapii pacjent wykonał badanie poziomu komórek macierzystych we krwi obwodowej, to samo badanie wykonał zaraz po zakończeniu terapii. Poziom komórek macierzystych przed i po terapii oznaczono czerwoną obwódką.  
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja