Logo NZOZ DERMEX
DERMEX Sp. z o. o.
Grupa Medycyna Polska S.A.
 
 
Promocje
Koniecznie sprawdź aktualne promocje! Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje <więcej>
Nowości
Szpital Prywatny Dermex wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów wciąć stara się rozszerzać swoje usługi. Sprawdź co nowego oferujemy ... <więcej>
Jak umówić się na wizytę?
Zasady rejestracji <więcej>
Zapisz się do newslettera
Podaj nam swój adres email. Dostaniesz informację o nowościach, promocjach i ciekawostkach...
 
główny poster
Aparaty Słuchowe OTO MEDGabinet nr 6
Wtorek 10:00 - 14:00

 
OTOMED to młoda, prężnie rozwijająca się firma protetyczna, działająca na terenie województwa łódzkiego. Powstała w wyniku połączenia dwóch grup protetyków słuchu: pierwszej cechującej się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie badań słuchu i pracy z pacjentami niedosłyszącymi oraz drugiej "młodej", stawiającej na innowacyjne rozwiązania współczesnej techniki. To połączenie pozwoliło na stworzenie zespołu, którego nadrzędnym celem jest idealne dopasowanie systemów wspomagających słyszenie, w tym aparatów słuchowych.

Zdajemy sobie sprawę, że przywrócenia naszym Pacjentom słyszenia pełnej gamy dźwięków znacząco podnosi jakość ich życia a niekiedy jest wręcz niezbędne do egzystowania, dlatego staramy się zrobić to jak najlepiej czyli krótko mówiąc tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Od 2015 roku nalezymy go Grupy Świat Słuchu, ktora zrzesza polskich protetykow sluchu. Dzieki temu docieramy do większej liczby potencjalnych odbiorcow, podnosimy jakość naszych usług oraz możemy byc konkurencyjni jeśli chodzi o ceny szwajcarskich aparatów.

Niewielu pacjentów wie, że posiadając orzeczenie o niepełnosprawności (tzw. "grupa inwalidzka") może cieszyć się lepszym słyszeniem za darmo lub za niewielką dopłatą!

Nie czekaj zbyt długo. Większość ludzi uważa słuch za coś oczywistego. Jednak słyszenie to jedna z podstawowych i najważniejszych form komunikowania się z otoczeniem. Nie rezygnuj z rozmów i dźwięków. Pomóż sobie, pomóż bliskim…


REFUNDACJA NFZ I PCPR
 • REFUNDACJA Z TYTUŁU GRUPY INWALIDZKIEJ (orzeczenia o stopniu niepełnosprawności)

Wysokość dofinansowania ustalana jest indywidualnie na podstawie złożonych wniosków oraz środków jakimi dysponuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
Maksymalne dofinansowanie: do 150% limitu NFZ (do 1615,00 zł)


W jaki sposób uzyskać dofinansowanie?

Po otrzymaniu potwierdzonego zlecenia z NFZ na zakup aparatu słuchowego

    przyjść do jednego z naszych gabinetów protetycznych (realizator zaopatrzenia w aparaty słuchowe) Nasz protetyk pomoże Państwu w uzyskaniu ww. dofinansowania
    samodzielnie pobrać i wypełnić wniosek o dofinansowanie do zakupu przedmiotu ortopedycznego,

Do wniosku dołączyć:
 •     kopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
 •     kopię zlecenia na zaopatrzenie w aparat słuchowy potwierdzoną za zgodność z oryginałem,
 •     fakturę zakupu lub fakturę PROFORMA, wystawioną przez realizatora zaopatrzenia.

Powyższe dokumenty należy złożyć w miejscowym Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Państwa. W ciągu 30 dni pacjent otrzymuje pisemną informację o wysokości przyznanego dofinansowania.

REFUNDACJA NFZ (PRZYZNAWANA JEST RAZ NA 5 LAT)
 • DZIECI I MŁODZIEŻ UCZĄCA SIĘ DO 26 ROKU ŻYCIA - 2000,00 zł na 1 lub 2 aparaty słuchowe, na wkładki – 60,00 zł (łącznie 4000,00 zł na 2 aparaty oraz 120,00 zł na 2 wkładki). (Zaświadczenie ze szkoły o kontynuowaniu nauki).
 • DOROSŁE OSOBY PRACUJĄCE, ROLNICY UBEZPIECZENI W KRUS - refundacja 1 lub 2 aparatów słuchowych w wysokości 700 zł + 50 zł za wkładkę.(Osoby pracujące - zaświadczenie o zatrudnieniu, rolnicy - zaświadczenie z gminy o wielkości gospodarstwa rolnego oraz ostatni odcinek opłaconej składki ubezpieczeniowej KRUS).
 • RENCIŚCI, EMERYCI I OSOBY BEZROBOTNE – refundacja na 2 aparaty słuchowego w wysokości 700 zł na każdy+ 50 zł za wkładkę.
 • INWALIDZI WOJENNI – refundacja do każdego aparatu słuchowego w wysokości 1000,00 zł + 50 zł za wkładkę.

Dokumenty:
 •     audiogram,
 •     skierowanie od lekarza ogólnego do poradni laryngologicznej,
 •     wizyta u laryngologa i pobranie zlecenia na zaopatrzenie w aparat słuchowy,
 •     wysłanie zlecenia na aparat (oraz odpowiednich zaświadczeń w przypadku młodzieży uczącej się, osób pracujących i rolników) na adres: Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ, ul. Kopcińskiego 58, 90-032 Łódź,
 •     po otrzymaniu potwierdzonego zlecenia na aparat wizyta w jednym z naszych gabinetów protetycznych
 
 
 
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 tel. 24 254 50 08 (centrala)
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 - 18.00 tel. 24 254 50 08
copyright © 2012 | Dermex
nota prawna | stronę wykonał Netstar, administracja